Özer Olgun Barış ve Dostluk Festivali’nde anıldı « Batı Akdeniz MedyaFethiyelilere müzik ziyafeti

Kültür Sanat Magazin
am resimleri - xnxx - amcık resimleri - olgun porno - am resimleri - brazzers - sex hikayeleri - brazzers

Özer Olgun Barış ve Dostluk Festivali’nde anıldı

6 Ekim 2018 tarihinde vefat eden, Fethiye eski Belediye Başkanı Özer Olgun, Kayaköy’de düzenlenen Barış ve Dostluk Festivali’nde anıldı.

Bu haber 07 Ekim 2019 - 19:14 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.

6 Ekim 2018 tarihinde Fethiye’nin Kayaköy Mahallesinde, Yunanistan’dan gelen Kayaköy’ün eski Rum vatandaşlarının yakınlarının köy kahvesindeki buluşmasının ardından yaşadığı büyük heyecana kalbi yenik düşen ve hayatını kaybeden Fethiye Eski Belediye Başkanı Özer Olgun ölümünün 1. Yıldönümünde Kayaköy’de anıldı. 1977-1980 ve 1989-1994 yılları arasında belediye başkanlığı yapan Olgun, karısı Ayhan Olgun ve çocukları, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, meclis üyeleri, Yunanistan’dan gelen misafirler, Kayaköy halkı ve Fethiye’de yaşayan vatandaşların da katılımıyla süslenen eski fotoğraflarının başında anıldı. Özer Olgun’ı rahmet ve minnetle andığını söyleyen Başkan Karaca, “Siyasette ilk belediyecilik deneyimimi 2004 yılında Özer Olgun’la yaşadım. Değerli büyüğümüz belediye başkanı adayı olduğu zaman ben de onun belediye meclis üyesi adayıydım. Siyasi hayatımda ve belediye başkanlığı dönemimde hep kendisini örnek aldım.

 Fethiye’miz için bedel ödeyen bir belediye başkanımızdı. 1977-1980 yılları arasında yapmıştı. Fakat darbe sonrası görevden alındı.  Fethiye halkımız 1989-1994 yılları arasında kendisini tekrar belediye başkanı olarak seçmiştir. Şuan Fethiye’de gördüğünüz bütün güzellikler onun eseridir. Özer Olgun yaşanabilir bir şehri bize bıraktı. Biz de ranttan uzak bir şekilde onun izinden giderek sosyal demokrat ve halkçı belediyeciliğin gereğini 5 yıl içerisinde sizlere göstereceğiz. Belediye başkanlığı özveri isteyen bir iştir. Özer Olgun’un Bu süreçte yanında olan ailesine sizlerin huzurunda teşekkür etmek istiyorum. Onların fikirleri doğrultusunda Fethiye’de güzel şeyler yapmak dileğiyle kendisini rahmetle anıyor, saygı ve sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu.