İmam-Hatip tarafından hazırlanan tiyatroya ilgi artıyor « Batı Akdeniz MedyaFethiyelilere müzik ziyafeti

Kültür Sanat Magazin
am resimleri - xnxx - amcık resimleri - olgun porno - am resimleri - brazzers - sex hikayeleri - brazzers

İmam-Hatip tarafından hazırlanan tiyatroya ilgi artıyor

Yatağan Müftülüğünün sosyal faaliyetleri kapsamında Yatağan Merkez Yeni Mahalle Cami imam hatibi tarafından kurulan tiyatro ekibi 2. Gösterisini Yatağan termik Enerji Üretim A.Ş. sosyal tesisleri sinema salonunda yaptı, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve eşi Ümmühan Toksöz’ünde izlediği tiyatroya izleyenler çok memnun kaldı.

Bu haber 23 Aralık 2019 - 19:17 'de eklendi ve 194 kez görüntülendi.

Ekip 1. Gösterisini Turgut Mahallesinde sunmuş, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek’te izlemişti. Yatağan Müftüsü Durmuş Ali Çetmi, Müftülüğümüzün sosyal faaliyetleri kapsamında Yatağan Merkez Yeni Mahalle Cami imamı tarafından kurulan tiyatro ekibi 2.  gösterisini bu akşam sizlere sunacak. Ekibimiz bu etkinliğe uzun zaman ayırdı, çok iyi hazırlandı. Tamamen amatör olan ekibimizin bu çalışmasını yürekten kutluyorum.  Tiyatroda,  kötü alışkanlıklardan kurtulma, hurafe, kadına şiddet gibi gerçek hayattan alıntılar anlatılması çok anlamlı.  Bu akşam etkinliğimize katılan Sayın Belediye Başkanımıza ve katılan herkese çok teşekkür ediyor iyi eğlenceler diliyorum’ dedi.

Yatağan Merkez Yeni Mahalle Cami, İmam Üzeyir Yıldırım, daha önceleri de futbol takımı kurması, Ramazan ayında iftar yemekleri düzenlemesi, Cuma sabahları cemaate kahvaltı temin etmesi, Cami Gençlik Kolları İlahi Korosunu kurması, Yerel gazetede de yazı yazması gibi faaliyetleriyle tanınıyor.

İmam Üzeyir Yıldırım, camii cemaati ile birlikte İlçede vefat eden kişilerin ailelerini ziyaret edip taziyede bulunan, Yıldırım, şimdide kurduğu tiyatro ekibiyle, ilgi odağı oldu.

Yatağan Merkez Yeni Mahalle Cami İmamı Üzeyir Yıldırım; “Ben sosyal faaliyetlere çok önemsiyorum. Bu kapsamda sürekli çalışmalarım oluyor. Ne yapıyorsak Yeni Mahalle Camii Cemaati ile yapıyoruz, artık birbirimize çok alıştık tam bir aile gibi olduk. İnsanlara faydalı olabiliyorsak bizlere ne mutlu, Tiyatro için çok çaba sarf ettim Muğla’dan kurs aldım, iyi bir çalışma ile hayatın içinden konuları komedi olarak işledik, birçok yerde bu oyunu ücretsiz sergileyeceğiz” dedi. (MUSTAFA AKTAŞ/YATAĞAN)