CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir oldu « Batı Akdeniz MedyaFethiyelilere müzik ziyafeti

Kültür Sanat Magazin
am resimleri - xnxx - amcık resimleri - olgun porno - am resimleri - brazzers - sex hikayeleri - brazzers

CHP Fethiye İlçe Başkanı Demir oldu

CHP Fethiye İlçe Kongresi tamamlandı. 3 adayın yarıştığı kongrede yeni başkan Mehmet Demir oldu. Delegelerin oyları sonucu 240 oy alan Mehmet Demir ilçe başkanlığına seçilirken; Ulaş Yavuz 103, Ahmet Selim Yücel de 27 oy aldı.

Bu haber 19 Ocak 2020 - 19:07 'de eklendi ve 226 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye İlçe olağan kongresi Pazar günü yoğun katılımla gerçekleşti.  Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezinde  gerçekleşen  kongrede  ilçe başkanlığı için  3 aday yarıştı. 37. Düzenlenen CHP Fethiye İlçe olağan kongresinde  başkan adayları; Ahmet Selim Yücel sarı liste, Ulaş Yavuz mavi Liste ve Mehmet Demir’de beyaz liste ile seçime girdi. Cumhuriyet halk Partisi Fethiye şubesinin yeni başkanı Mehmet Demir oldu. Mehmet Demir başkanlığındaki beyaz liste 240 oy alarak seçimin kazanan tarafı oldu. Ulaş Tavuz başkan adaylığındaki mavi liste 103 oy alırken Ahmet Selim Yücel’in başkan adaylığındaki sarı liste ise 27 oy aldı. Mehmet  Demir büyük bir fark atarak Cumhuriyet Halk Partisinin yeni  ilçe başkanı oldu. Partililer ve delegeler  büyük bir sevinç  gösterileri içersinde Mehmet  Demir’i tebrik ettiler. Mehmet Demir konuşmasında;  CHP Fethiye’de halk tabanlı yeni bir dönemin başladığı  ifade ederek herkesi kucaklayacağız, kimseyi küstürmeyeceğiz, partimizin oyunu 65 bin’e yükselteceğiz, dedi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan olağan kongrenin Divan Başkanlığını CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alban, divan başkan yardımcılığını Halil Çaylı ve divan üyeliklerini de Fethi Karadenizli ile Halime Ekiz oy birliğiyle seçildiler.  CHP Fethiye ilçe kongresine; CHP Muğla milletvekilleri  Suat Özcan, Burak Erbay ve Süleyman Girgin, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Muğla eski milletvekilleri Sami Gökmen, Ali Cumhur Yaka, Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Seydikemer, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz CHP ilçe başkanları, CHP’de çeşitli görevlerde bulunmuş eski başkanlar ve delege üyeleri ile partililer katıldılar. Kongrenin açılış konuşmasını yapan mevcut başkan Ali Özgür Kullukçu  bir veda  konuşması yaptı.

5.5 yıldır ilçe başkanlığını başarılı bir şekilde  yaptığını ifade eden Kullukçu “genel seçimlerde CHP’yi Fethiye’de birinci parti yaptığını ve yerel seçimlerde de CHP Fethiye Belediye Başkanlığını 30 yıl sonra partiye kazandırdığını söyledi. Helallik isteyen Kullukçu “ben den partime ve partililerime her şey  helal olsun” dedi.

CHP Fethiye İlçe olağan kongresinde CHP Muğla milletvekilleri  Mürsel Alban, Suat Özcan, Burak Erbay ve Süleyman Girgin konuşma yaparak ülke gündemini değerlendirdiler. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’da konuşmasında 8 aylık dönemde yapılan çalışmalar ve hizmetleri anlattı. Delege üyeleri ile CHP’li eski yöneticilerde Divan başkanlığından izin alarak konuşmalar yaptılar. Milletvekillerinin konuşmasından sonra çekilen kura sonucu ilk önce Ahmet Selim Yücel sonra Ulaş Yavuz ve en sonda Mehmet Demir konuşmalarını yaparak ilçe yönetim kurulu adaylarını tanıttılar. Konuşmalardan sonra oy kullanma işlemi başladı. Mehmet Demir ilçe başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu şekilde; Ali Balcı, Mesut Dim, Esra Ergün Aybek, Ali Ersoy, Mustafa Barış Güler, Mehmet Karakuş, Tezgin Karayiğit, Zühal Kaya, Duygu Kılıçaslan, Mustafa Koyuncu, Osman Kurtuluş, İbrahim Mede, Bahittin Öztürk, Metin Pehlivan, Hatice Tekeli, Gülden Uğur.