Başkan Zeybekoğlu’ndan Başkan Mete’ye cevap « Batı Akdeniz MedyaUstalar eserleriyle anıldı

Kültür Sanat Magazin
am resimleri - xnxx - amcık resimleri - olgun porno - am resimleri - brazzers - sex hikayeleri - brazzers

Başkan Zeybekoğlu’ndan Başkan Mete’ye cevap

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu yaptığı basın açıklamasında Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi eleştirdi ve “Milletin İstanbul iradesine çarpı koyan Akp 23 Haziran’da sandığa gömülecek.”  dedi.

Bu haber 10 Mayıs 2019 - 14:25 'de eklendi ve 310 kez görüntülendi.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin ilçelere çarpı koyamazsınız açıklamasına cevap veren CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, çarpı işaretinin ne olduğunu bilmeyen il başkanının 4 işlem konusunda çalışması gerektiğini söyledi ve 23 Haziran’da İl Başkanı’nı oy sayımına davet etti.

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu; “31 Mart yerel seçimlerinde partimiz İstanbul’u kazandı ve iktidar partisi şirazesinden çıktı. Seçimi iptal ettirmek için ellerinden geleni yaptılar ve hiçbir kanun maddesi ile örtüşmeyen kararla seçimi iptal ettirdiler. 23 Haziran olarak belirlenen seçim tarihi için birçok belediye farkındalık yaratmak, vatandaşlarımızın demokratik hakkını kullanarak tatile gelmesi için paylaşımlar yaptı. Kimisi 23 Haziran’da kar yağışı kimisi sıcaklıkların 150 dereceye çıkacağını Muğla Büyükşehir Belediye’mizde tüm yolların İstanbul’a çıkacağını, Marmaris, Bodrum, Milas, Fethiye, Bodrum, Menteşe’mize 23 Haziran’da hiçbir yolun çıkmayacağını gösteren bir görsel paylaştı. Bu paylaşımın üstüne de 23 Haziran’da tüm yollar İstanbul’a çıkıyor yazdı. Bu paylaşımın üzerindeki çizgiyi çarpı zanneden AKP il başkanını 4 işlemini ilerletmesi için 23 Haziran’da İstanbul’a oy sayımına bekliyoruz.” dedi.