Başkan Karaca, “Fethiyespor üst kimliğimiz ve şehrimizin simgesidir” « Batı Akdeniz MedyaUstalar eserleriyle anıldı

Kültür Sanat Magazin
am resimleri - xnxx - amcık resimleri - olgun porno - am resimleri - brazzers - sex hikayeleri - brazzers

Başkan Karaca, “Fethiyespor üst kimliğimiz ve şehrimizin simgesidir”

Mazbatasını alan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; başkan olarak ilk ziyaretini Fethiyespor’a gerçekleştirdi.

Bu haber 12 Nisan 2019 - 17:22 'de eklendi ve 358 kez görüntülendi.

“Fethiyespor üst kimliğimiz ve şehrimizin simgesidir” diyen Başkan Alim Karaca “Fethiyesporumuza maddi ve manevi her türlü desteği vereceğiz  ve  Fethiyespor’u  bu zor durumdan çıkaracağız. Seçim çalışmalarında söz verdiğimiz gibi Fethiyespor’u sabit bir gelire bağlayacağız” dedi. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’nın destek ziyaretine; Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Osman Çıralı ile Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Mehmet Soydemir ve Fethiyespor’un eski başkanı İsmail Öztürk’te  gelerek Fethiyespor’a  destek oldular.

Kalan 4 maçtan en yüksek puanı çıkartıp ligde kalmayı hedefleyen Fethiyespor’da Cumartesi günü (bugün) saat 15:00’de oynanacak Etimesgut Belediyespor maçı öncesi büyük bir kenetlenme ve birlik, beraberlik  yaşandı. Fethiye’nin yeni Belediye Başkanı Alim Karaca, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Fethiyespor eski Başkanlarından İsmail Öztürk ve bazı yeni belediye meclis üyeleri ile birlikte Fethiyespor Kulübüne ilk ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Mustafa Ferizcan ve Teknik Direktör Tarık Daşgün ile bazı yöneticiler tarafından karşılanan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; Başkan Mustafa Ferizcan’ın makamında kısa bir sohbet toplantısına katıldı. Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan, kulübün şu anda sıkıntılar içerisinde bulunduğunu belirtip, kalan 4 haftada futbolcu, teknik kadro ile bazı sıkıntıların giderilmesi talebinde bulundu. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, sıkıntıların çözülemeyecek sıkıntılar olmadığını, oda başkanları ile birlikte problemleri çözeceklerini ancak öncelikle takımın ligde kalması gerektiğini ifade etti. FTSO Başkanı Osman Çıralı da ”Öncelikle acil olarak galibiyetler almak zorundayız. Kalıcı gelirleri sonra planlayacağız. Biz bu konuda açıklamalarımızı yaptık. Öncelikle Cumartesi günü oynayacağımız maçı almaları için futbolculara ziyarete geldik. FTSO üyelerimizi Etimesgut maçına bekliyoruz” dedi.  Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir de ”Fethiyespor’un hep yanında olduk. Şu andaki durumdan acil kurtulmak lazım. Fethiyespor’un yanındayız. Tüm esnaf odası üyelerimizi Cumartesi günü oynanacak karşılaşmada tribün desteğine bekliyoruz” dedi.

“ANTRENMANA ZİYARET”

Alim Karaca burada futbolculara hitaben yaptığı konuşmada, ”Mazbatamızı yeni aldık. Pazartesi günü göreve başlayacağız. Oda başkanlarımız ile birlikte sizlere destek olmaya geldik. Bu ligde kalmamız için ne gerekiyorsa sahada yapmanızı bekliyoruz. Sizden bize ligde kalmayı hediye etmenizi bekliyoruz. Cumartesi günkü maçı çok kalabalık bir grupla gelip sizlere destek olacağız. Bizler sizlerin arkanızdayız. Sıkıntılarınızı oda başkanlarımızla birlikte öncelikle çözeceğiz. Sizlerden bu maçtan 3 puan bekliyoruz” dedi. Fethiyespor Başkanı Mustafa Ferizcan da ”Başkanımız mazbatasını aldıktan sonra ilk ziyaretini bize Fethiyespor’umuza yapıyor. Bu çok önemli. Sıkıntılarınızı Başkanım ve arkadaşları ile üstleneceğiz” ifadelerini kullandı.